המכון הצרפתי ע"ש רומן גארי בירושלים הוא חלק מרשת עולמית של מרכזי תרבות ופועל בו צוות דינאמי וקשוב לקהל, עם משימה אחת ברורה: להפיץ ולקדם את התרבות הצרפתית, לעודד יצירה אמנותית ודיאלוג בין-תרבותי בירושלים.

 

 

הנהלה

אדריאן ברטייה וילנב, מנהל ממונה של המכון הצרפתי בירושלים – רומן גארי | הגיע למכון הצרפתי בירושלים ע"ש רומ גארי בספטמבר 2015. לפני כן כיהן כמנהל סניפי אליאנס פרנסז בניס (2008-2015) ובואל ד'אוסטה (2003-2008). כמו כן בתפקידיו הקודמים היה אחראי משימה ליחסים בינלאומיים באליאנס פרנסז בפריז ובמכון הצרפתי במרוקו.
דובר צרפתית, אנגלית ואיטלקית.
directeur@ccfgary-jerusalem.org

 

אדמיניסטרציה וקורסי צרפתית

100-150 - deborah דבורה ענבר, מנהלת כספים | הצטרפה לצוות האדמיניסטרטיבי של המכון הצרפתי בשנת 2010 עם תעודת חשבונאות באמתחתה. אם לשלושה ילדים שנולדו בירושלים, ולהם היא מורישה את השפה והתרבות הצרפתית.
דוברת צרפתית ועברית.
sg@ccfgary-jerusalem.org 

מדיטק ופעילויות תרבות

100-150 - edna עדנה ציידה , ספרנית במדיטק, אחראית לקבלת קהל ויחסי ציבור | בעלת תואר שני בשפות זרות מהסורבון ובוגרת בית הספר הגבוה למנהל עסקים ESCP Europe. לפני עלייתה לירושלים עבדה במגזר התעשייתי בצרפת. מאז 2002 עדנה מקבלת את פני הקהל במדיטק במכון, מארגנת אירועי התרבות ומקיימת קשר רציף עם עיתונאים ועם שותפי המכון.
דוברת צרפתית, אנגלית, גרמנית, איטלקית ועברית.
biblio@ccfgary-jerusalem.org
לטיסיה סגון , אחראית מדיטק ותקשורת  | לטיסיה העבירה את ילדותה במרוקו וסנגל, בעברה למדה ספרות ואמנויות במה והיא בעלת תואר שני מקצועי בספרות והוצאה לאור. בפברואר 2016 עזבה את דרום צרפת והצטרפה לצוות המכון הצרפתי בירושלים. עיקרי תפקידה הם ניהול המדיטק וארגון אירועי התרבות עם צוות המכון הצרפתי
vi@ccfgary-jerusalem.org
דוד כהן, אסיסטנט ומתרגם | סטודנט באוניברסיטה העברית, למד צרפתית בסורבון, מתרגם לעברית את פעילויות המכון.
ac@ccfgary-jerusalem.org